Ezt olvasta már?


Szerencse: 12 milliót nyert egy gyöngyösi fogadó a foci eb-nek köszönhetően

A 26. hét első felében – a hétfőtől szerdáig terjedő időszak során – érvényben lévő tippmix-, és tippmixpro-kínálat legmeghatározóbb eseményei természetesen a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntői voltak.

Zseniális módon megalkotott tippsorból nem volt hiány az általunk vizsgált időszak során, így a legügyesebb fogadóknak szentelt szekciónk kívánkozik írásunk élére, kezdve egy gyöngyösi tippmix-játékossal, aki 2-es kötését 200 forintos téttel, azonnal hatszor is átfuttatta a terminálon, amivel végül 6x2 000 000, azaz összesen 12 millió forintos kifizetést regisztrált.

 

Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

 

Egy budapesti tippmix-fogadó szintén 200 forintos téttel bocsátott játékba 2-es kötését, méghozzá rögtön három alkalommal, amely makulátlanságából fakadóan 3x2 000 000 forintos, tehát összesen 6 millió forintos kifizetést eredményezett.

 

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

 

Egy gyulai sportfogadó 100 forintos alaptéttel, 900 forintos össztéttel állította össze 2/6-os kombinációját, ami tökéletességéből fakadóan végül 4 millió 818 ezer forintos nyereményt jelentett számára a *-gal jelölt kötéstiltások ellenére is.

 

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes

 

Egy nyíregyházi tippmix-fogadó is a horvát – spanyol, valamint a francia – svájci párharcok bizonyos fogadási lehetőségeiből álmodta meg 2/8-as kombinációját – *-gal jelölt kötéstiltásokat is tartalmazva –, amelynek feladásakor 50 forintos alaptétet, 800 forintos össztétet kockáztatott. Ugyan két rontott tipp is szerepelt szelvénysorán, ennek ellenére is 2 millió 409 ezer forintos kifizetésnek örülhetett.

 

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 19,00 Vesztes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 20,00 Vesztes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes

 

Egy budapesti tippmix-játékoshoz köthető az egyik legszemfülesebb élő szelvény megalkotása, hiszen 1 500 forintos téttel megálmodott 3-as kötését kétszer is játékba adva 2x355 081 forintot, vagyis összességében 670 162 forintot nyert.

 

Labdarúgás Szputnyik Recsica – Vityebszk (Élő) 1X2 Szputnyik Recsica 9,25 Nyertes

Labdarúgás Rosztov – Rjazany (Élő) (Női) 1X2 Döntetlen 3,45 Nyertes

Labdarúgás Vittsjö – Djurgarden (Élő) (Női) 1X2 Djurgarden 7,00 Nyertes

 

A TippmixPrón is jelentős nyereményekre tettek szert a hétfői eb-nyolcaddöntőkre szemfüles tippeket leadó játékok. Az egyik tippmixpro-fogadó „Pontos végeredmény” piacokból megalkotott 2-es kötését adta fel 100 forintos téttel, mindjárt hatszor is, így a 3-3-as döntetlenek révén 6x1 000 000, tehát mindent figyelembe véve 6 millió forintos számlagyarapodást regisztrált.

 

Labdarúgás Horvátország - Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

Labdarúgás Franciaország - Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes

 

Egy másik internetes sportfogadó is elégedett lehetett szelvényével, ugyanis 100 forintos tétre 1 millió 102 ezer 500 forintos nyereményt jegyzett 2-es kötésével.

 

Labdarúgás Franciaország - Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes

Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes

 

Nem meglepő, hogy a tippmix-, és tippmixpro-kínálatok legtöbb kifizetett nyereményét tömörítő rangsorunk számai között is kiemelkedő adatokat találunk, kezdve a Franciaország – Svájc csatával, ami 648,52 millió forintos kifizetést generált – a kiegészítő lehetőségek révén nyert összegeket is figyelembe véve. A Horvátország – Spanyolország nyolcaddöntő 553,46 millió forinttal gazdagította a jól tippelőket, az Anglia – Németország csúcsrangadó pedig 174,28 millió forintos nyereménnyel járt együtt. A Svédország – Ukrajna eb-ütközet közel 170 millió forintos kifizetéssel párosult, miközben élbolyunkat egy wimbledoni teniszmérkőzés, az F. Tiafoe – V. Pospisil összecsapás teszi teljessé, majdnem 56 millió forintos nyereményével.

 

Az Európa-bajnokság egyenes kieséses szakaszának mérkőzései a legnépszerűbb Tippmix-, és Tippmixpro-események toplistáján sem találtak legyőzőre. A Franciaország – Svájc párosítás 1 millió 35 ezer 239 fogadáskötést generálva végzett az élen, alig megelőzve az 1 millió 24 ezer 145 szelvényen feltűnő Anglia – Németország derbit. A Svédország – Ukrajna nyolcaddöntő 1 millió 13 ezer 675 fogadással járt együtt, miközben a Horvátország – Spanyolország találkozó 960 ezernél is többször sarkallta tippelésre a fogadókat. egy norvég bajnoki zárja rangsorunkat, ugyanis a Rosenborg – Haugesund mérkőzés majdnem 286 ezer fogadáskötéssel járt kéz a kézben.

 

Az Európa-bajnoki nyolcaddöntők talán legparázsabb párosítását, az Anglia – Németország (2:0) összecsapást választottuk kiemelt eseménynek is, amely kapcsán az „1X2” piacra tett tippek 33 százaléka volt nyertes, 2,46-os nyereményszorzó mellett.

 

A „ki jut tovább?” fogadási lehetőségre tippelők között már a játékosok 57 százaléka remélte Anglia 8 közé kerülését, amelyért 1,77-es odds járt, míg a „Büntetőlap-szám 4,5” sorra fogadást kötők 86 százaléka örülhetett 2,78-as szorzónak. A fogadók 99 százalékos találati arányt jegyeztek a „2. félidő – Gólszám 1,5” piacon, ahol a jó megérzésért 2,13-as nyereményszorzó volt a jutalom.

 

Fogadási érdekességeket nem kezdhetjük mással, mint az eb eddigi legőrültebb napján, a hétfőn letudott nyolcaddöntőkkel, amelyek mindegyike 3-3-as eredménnyel zárult a rendes játékidő lefújásakor. Először a Horvátország – Spanyolország mérkőzésen alakult ki a 3-3-as döntetlen, miután a horvátok 1-3-as hátrányból tudtak egyenlíteni: a beérkezett tippek 25 százaléka várt „remit” az „1X2” piacon, 3,80-as szorzóért.

 

A rendes játékidőt követően már csak spanyol gólokat láthattak a nézők Koppenhágában, ráadásul rögtön kettőt, így végül 5-3-ra győztek Moratáék a hosszabbításban, ami a „Ki jut tovább?” fogadási soron majdnem 23 ezer tippet varázsolt helyessé, 1,27-es oddsért.

 

A Franciaország – Svájc mérkőzés is rendkívül változatos volt, Svájc szerzett vezetést, majd Franciaország vezetett 3-1-re is, hogy végül mégis 3-3 álljon az eredményjelzőn 90 perc elteltével. A tippek 12 százaléka várt ikszet 3,75-ös nyereményszorzóért, míg a „Mérkőzés alakulása” piacon a helyes tipp („Vendég szerzi az 1. gólt és döntetlen”) 9,00-s oddsot is érhetett. A 2. félidő egészen szenzációsan alakult, hiszen 3 francia gólt követően 2 svájci találat is született, így a „2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt?” fogadási sorra beérkezett tippek 100 százaléka lett jó, 3,65-ös szorzó mellett.

 

Kedden a Svédország – Ukrajna találkozó is hosszabbításba torkollt, ahol a végkimenetelre leadott tippek közül majdnem 90 ezer várt ikszet, 3,20-as oddsért. Már az első félidőben megtörtént a gólváltás, így az „1. félidő – 1X2” fogadási során kötött tippek 76 százaléka volt tökéletes 1,97-es szorzóért. Az ukránok vezető gólját Zinchenko, az egyenlítő találatot pedig Forsberg szerezte: az ukrán gólja 9,00-s, a svédé pedig 4,00-s oddsot ért. A találkozó végül a hosszabbítás utolsó perceinek egyikében eldőlt, méghozzá az ukránok javára, így a „Lesz hosszabbítás+Lesz gól a hosszabbításban?” sorra tett fogadások 99 százaléka párosult 4,70-es szorzóval.

 

Argentína egy 4-1-es, Bolívia fölött aratott sikerrel zárta a Copa America csoportkörét, többek között Messi duplájának is köszönhetően - az argentin zseni góljában bízók 1,60-as oddsnak örülhettek. A „Hendikep 1:0” piacon a legalább kétgólos argentin sikerben reménykedők (a tippek 63 százaléka) 1,35-ös szorzót jegyeztek. Az első félidőben 3, míg a másodikban 2 gól született, így a „Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz?” piac helyes kimenetele az „Igen” lett – a tippek 98 százalékának ez 2,98-as nyereményszorzót ért.

 

Uruguay a 2. helyen végzett az A csoportban, ugyanis Paraguay-t 1-0-ra tudta legyőzni, ami a végkimenetelre kötött fogadások 72 százalékát tette helyessé, 1,83-as oddsért. A győztes találatot Cavani szerezte büntetőből (a támadó gólja 3,00-s szorzóval járt együtt), a „Pontos végeredmény” fogadási sor helyes tippje („Uruguay 1:0”) pedig 4,55-ös nyereményszorzót jelentett.

 

Az őrült mérkőzéseket hozó hétfői Eb-nyolcaddöntők a legmagasabb nyerő oddsok között is főszerepet követlenek maguknak. A Horvátország – Spanyolország párosítás „Pontos végeredmény” piacának nyertes tippje („Döntetlen 3:3”) ugyanúgy 100,00-s szorzót jelentett, mint a Franciaország – Svájc Eb-csata „1X2 + Gólszám 4,5” sorának tökéletes megérzése („Döntetlen és több”).

 

A Copa America A jelű csoportját Argentína válogatottja nyerte, amit az ezen outright fogadásra tippelők 98 százaléka várt. Lionel Messiék csoportelsőségéért 1,63-as volt a legmagasabb, 1,05-ös pedig a záró odds.

 

Fucsovics Márton Wimbledonban letudott mérkőzései kiemelt figyelmet kaptak a magyar eseményekre fogadni kívánók körében. Legjobb férfi teniszezőnk előbb az olaszok szupertehetségét, Sinnert múlta felül 4 játszmában (a találkozó nyertesére kötött 16 755 tippből 3 247 ért 2,57-es nyertes szorzót), majd a 2. fordulóban a cseh Vesely 6:3, 5:4-es Fucsovics-előnynél feladta a mérkőzést (a 22 794 tipp 92 százaléka párosult 1,60-as oddsszal). Babos Tímea számára gyors véget ért a füves pályás Grand Slam-torna egyéni viaskodása, hiszen az orosz Blinkovától 2 játszmában kapott ki (a 12 636 tippből 10 042 járt együtt 1,57-es nyereményszorzóval).

 

Az FTC labdarúgócsapata folytatta felkészülését a 2021/22-es évadra, méghozzá egy DAC elleni 1-0-s győzelemmel (a 22 028 tippből 7 956 volt jó, 1,23-as szorzó mellett).

 

 

 

Forrás: Szerencsejáték Zrt/fortunaweb.hu







0


Ön szerint esélyes a Tisza Párt a Fidesz leváltására?




0
0

hírek innen, onnan

3 kiemelkedő játék érkezett Xbox Game Pass-ra

Az Xbox Game Pass hónapról hónapra új címekkel frissül, a nagy költségvetésű premierjátékoktól kezdve a rejtett gyöngyszemekig.

Tom Cruise kasszarobbantó akciófilmje újra megmozdult, és nem kicsit

Tom Cruise pályafutásának egyik legfontosabb mérföldköve volt 2025, amikor utoljára bújt Ethan Hunt szerepébe a Mission: Impossible – A...

Nem egy fűszerről van szó: ezt tedd a kávédba 50 felett, ha fogyni szeretnél

50 felett a test már egészen más szabályok szerint működik, és amit korábban gond nélkül elégett, az ilyen korban már könnyen...

MI-támogatás a bírói munkához

Bevethető-e a mesterséges intelligencia (MI) a büntetőügyek esetében az ítélkezés támogatására, és ha igen, hogyan segítheti ezt a...

Egy budapesti lakás és magyar lányok is felbukkantak az Epstein-aktákban

A pedofil bűncselekményekkel vádolt, 2019-ben öngyilkosságot elkövető Jeffrey Epstein többször is Budapesten járhatott – derül ki a...

Több tízezer ember állt ki a kormány ellen, az elnök mellett egy prágai tüntetésen

2026. február 15-én az ország több városában fognak folytatódni a megmozdulások.

Bognár: "Megkérdeztem a labdaszedőket, azt mondták, kicsit jobb volt a Fradi" - így látták az edzők

Így látták az edzők a vasárnapi NB I-es mérkőzéseket Diósgyőrben, Pakson és Zalaegerszegen. Értékelések.

Elhallgatott a kék bálnák éneke: éheznek, ezért nincs idejük és erejük párt találni

Egy brutális tengeri hőhullám miatt összeomlott a tápláléklánc Kalifornia partjainál. A hímeknek minden energiájukat az...

Íme a magyarázat Catherine O'Hara titokzatos betegségére – ráadásul a színésznő felnőttkoráig nem is tudott az állapotáról

A 71 évesen elhunyt Catherine O'Hara egy ritka, veleszületett rendellenességgel élt, ami a belső szerveit érintette. Az állapot egy...

Varga Barnabás első görögországi gólja után igazi görög dráma lett a vége. + videó

A görög labdarúgó-bajnokság rangadóján az AEK Athén az Olimpiakosz csapatát fogadta, a végeredmény 1-1 lett.

Súlyos bírságot fizethetsz, ha így vágsz bele a lakásod felújításába.

Ha bővítésen vagy komolyabb átépítésen gondolkodunk, nem érdemes „majd csak lesz valahogy” alapon belevágni: a jogi és...

0

Sport

Váratlan fordulat: Szoboszlai Dominik helyére igazolna a Liverpool

Az eddig viszonylag csendes átigazolási időszaka az utolsó 48 órában még hozhat fordulatot a PL-címvédőnél.

Tovább folytatódik az ETO–DVSC balhé, a Loki keményen beszólt az MLSZ-nek

Az NB I-es mérkőzés végén történtek kapcsán közleményt adott ki a debreceni klub, amely egy korábbi bajnokira is visszautalt.

Varga Barnabás első görögországi gólja után igazi görög dráma lett a vége. + videó

A görög labdarúgó-bajnokság rangadóján az AEK Athén az Olimpiakosz csapatát fogadta, a végeredmény 1-1 lett.

Serie A-csapattal kell versenyeznie a Fradinak a válogatott játékosáért

A Ferencváros után egy olasz első osztályú csapat is beszállt a versenybe Bolla Bendegúzért.

Yamal gólja, De Jong fektetős cselei minden pénzt megérnek

Bőkezűen pazarolták el a helyzeteket a katalánok.

Komoly balhé a kézilabda Eb utolsó napjain, már az EHF elnöke is megszólalt

A bronzéremért küzdő horvátok háborognak, a panasz következtében a jövő Európa-bajnokságain nagy változás jön.

Fetrengett a Garden a röhögéstől, lerepült a paróka a bunyós fejéről

Ilyesmit még nem látott a patinás sportcsarnok közönsége.

Szoboszlaiék edzője megható pillanatot osztott meg az újabb Liverpool-siker után

A holland menedzser kénytelen volt ismét jobbhátvédként bevetni a magyar válogatott sztárt.

0
0

Bulvár

Új párt miatt aggódhat Magyar Péter, bekövetkezett a legnagyobb félelme

Egy új fordulat nagy bajt jelenthet a Tisza Pártnak.

Mínusz 20 fok közeleg

Észak-Európa felett egy nagy kiterjedésű anticiklon helyezkedik el, melynek áramlási rendszerében sarkvidéki eredetű, egyre fagyosabb légtömeg érkezik a kontinens belsejébe. Területén éjszaka nagyrészt -20, de nap

Ezek a fűszerek a húsleves nagy ellenségei, ne használd őket

Van néhány fűszer, amit bár modern konyhában használnak, de nagyon el tudják vinni a húsleves ízét.

Ebben a percben érkezett. Hazatért a fiú, akit annyian kerestek

Megkerült a dunabogdányi fiatal: édesanyja hálás szavakkal köszönte meg a segítséget.

Így csapnak le az USA különleges egységei Oroszország szívében

A The Telegraph szerint 2025 júniusa óta a CIA Oroszország mélyére nyúló műveleteket hangolhat össze, hogy megüsse az ellátást és az ebből származó bevételeket.

Belenyúlt a kormány a bankszámlákba

Február 1-től duplájára, azaz 150 ezer forintról 300 ezer forintra emelte az ingyenes készpénzfelvétel értékhatárát.

Ez okozza az öregszagot – egy étel segíthet megszabadulni tőle

Az öregszag nem higiéniai kérdés, hanem a korral járó biológiai folyamatok eredménye, és egy vegyület okozza. Megfelelő étrenddel azonban enyhíthető.

"Magammal viszlek": mindenki szeme láttára a vonat elé rántotta a fiatal lányt a zavart támadó

.A fiatal lányt egy szudáni bevándorló rángatta be a sínek közé.

Ez a vitamin varázslatosan hat az agyra – de sokan nem szednek belőle eleget

Ez a kevésbé hangos, de kulcsfontosságú tápanyag alapvetően befolyásolja az agy működését, az idegrendszer állapotát és a mentális frissességet, mégis rengetegen élnek úgy alacsony szinttel, hogy nem is tudnak r

Vigyázz. Óriási kárt okozhat az autódban ez a mindennap használt eszköz

Szinte minden autóban ott van, rutinszerűen használjuk, és fel sem merül bennünk, hogy baj lehet belőle. Pedig ez az apró, ártalmatlannak tűnő eszköz akár komoly és drága károkat is okozhat, ha nem figyelsz rá.

0